Naším cieľom

 

  je poskytovanie komplexných služieb v oblasti dámskej módy, výberu vhodného materiálu, zaujímavého strihu pre Vašu postavu a príležitosť až po realizáciu a výber vhodných doplnkov. Postarám sa aj o Vaše obľúbené odevy, ktoré občas potrebujú opraviť, alebo prispôsobiť veľkosť.

Naše zákazky

Mojou typickou zákazkou sú spoločenské šaty,dámske saká, nohavice, sukne, rôzne druhy bytového textilu: záclony, vankúše, obrusy.Veľmi často vymieňam poškodené zipsy, skracujem nohavice,  zužujem a prispôsobujem odevy na mieru zákazníka. Dokážem opraviť poškodené kusy Vašich obľúbených odevov,alebo ich prispôsobiť súčasnej móde. 

Moje najnovšie výtvory, informácie o novom, zaujímavom tovare a kurzoch šitia nájdete aj na našej facebookovej stránke: www.facebook.com/krajcirstvo.Dandy/.

Skúsenosti

V oblasti zákazkového šitia odevov som zbierala súsenosti nepretržite od ukončenia SPŠ odevnej v Trenčíne začiatkom 90-tych rokov. Mám skúsenosti s výrobou denim konfekcie, svadobných šiat na zákazku aj s bežným zákazkovým šitím dámskych odevov na každú postavu. V roku 2008 som sa rozhodla využiť svoje skúsenosti na budovanie vlastnej spoločnosti a značky DANDY.